Maspo Enerji'ye Yeşil Ekonomi Ödülü5. Yeşil Ekonomi Ödülleri sahiplerini buldu

Çevreye verdiği önem ve duyarlılığı esas alarak proje üreten kişi ve kurumları onurlandırmak adına düzenlenen Yeşil Ekonomi Ödülleri 5’inci kez sahiplerini buldu. Yeşil Ekonomi Programı'ndan yola çıkılarak Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından geliştirilen Yeşil Ekonomi Ödülleri’nde bu yıl 24 ödül verildi.

Alanında geleneksel hale gelen ve ilgi ile takip edilen Yeşil Ekonomi Ödülleri dün akşam düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini verildi. İş dünyası, siyasetçi, sanatçı ve gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen Yeşil Ekonomi Ödülleri töreninde konuşan Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı ve Yeşil Ekonomi Programı fikir babası Celal Toprak, yeşil ekonomi kavramının artık şirketlerde ve kurumlarda kendine yer bulmaya başladığını belirterek, “Bu çok sevindirici bir durum. Bunun farkına vararak iş modellerini bu kavram üzerine oturtan ve uygulayan şirketlerimizi ve kurumlarımızı kutluyoruz” dedi.

5 bin kişiye istihdam sağlayan İstanbul’un en büyük iş merkezlerinden biri olan PERPA’da gerçekleştirilen ödül törenine aralarında SANKO Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Öztiryakiler Yönetim Kurulu Başkanvekili Tahsin Öztiryaki ve YASED Başkanı Doğan Ufuk Güneş’in de bulunduğu iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Ödüller sahibini buldu

-Gürmen Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Yasemin Solmaz ödülünü, Cey Grup YKB Ali Avcı'nın elinden aldı.

  
1707 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Kategoriler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.800728.9161
Euro31.493331.6195
Hava Durumu