Maspo Enerji 23 Nisan 100.Yıl Kutlamaları

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan 1920, tarihimizin dönüm noktalarından biridir. “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!” ilkesi doğrultusunda millet egemenliğine dayalı Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı gündür. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. Yıldönümünü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın coşkusunu yaşıyoruz. Tüm dünyada ve ülkemizde koronavirüsle (Covid-19) mücadele yapılıyor. Her ne kadar 100. Yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını meydanlarda kutlayamasak ta evlerimizde kutlayacağız. Çocuklarımıza bu coşkuyu evlerimizde yaşatacağız. Bu yüzden Gürmen Grup önderliğinde bir etkinlik düzenledik. Katılımınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum.

Bu duygularla Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşı Kahramanlarımızı, bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, şükran ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ülkemiz ve dünya çocuklarına, aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 

                                                                                                                                                         Murat SOLMAZ
                                                                                                                                                           Genel Müdür  
865 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Kategoriler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.800728.9161
Euro31.493331.6195
Hava Durumu