• Fatih Ortaokulu Bayan Voleybol Takımı Alaşehir
    • Manisa ili ortaokullar finali öncesi Fatih Ortaokulu Bayan Voleybol Takımı

Gürmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Remzi GÜR'ün MesajıGürmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Remzi GÜR'ün Mesajı

Temellerini Londra'da attığımız ancak yine memleketimiz için üretmek adına ülkemiz topraklarına yaptığımız yatırımların sonucu bugünlere getirdiğimiz Gürmen Grup, tüm sektörlerde inovasyona, katma değerli ürüne yönelerek, pazar çeşitliliğini artırarak orta ve uzun vadede büyümeye odaklandı. Grubumuz, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak adımlarla ve hem çalışanlarının hem iş ortaklarının hem de müşterilerinin memnuniyetini odağına alarak; girişimci ruhunu, yenilikçi bakışı açısını kaybetmeden faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde en iyisini sunmaya devam edecek.

Büyürken ülkemizin rekabet gücünü artıracak, ülkemizi geleceğe taşıyacak alanlara yatırımların da arayışında olacağız. Sahip olduğumuz vizyonla sadece Türkiye'de değil dünyada da etkin bir oyuncu olmaya kararlı bakış açımız, çalışanlarımız ve altyapımızla Gürmen Grup olarak değer yaratmayı sürdüreceğiz. Bu yolda Türk insanının, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin desteğiyle hep daha iyisini hedefleyeceğiz.

Remzi Gür
Gürmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Kategoriler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.982931.1071
Euro33.538533.6729
Hava Durumu