Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Dünyayı daha iyi ve daha sürdürülebilir bir yer haline getirmenin tek yolu iş birliğinden geçiyor. Bu inaçla, Maspo Enerji olarak Birleşmiş Milletler Küresel Etki girişimine imza atarak uluslararası bir sürdürülebilirlik yaklaşımını tercih ettik ve 2015’te bütün dünyanın ortak gündemi olan Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı yol haritamız olarak benimsedik.

Faaliyetlerimizde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi üretmeye ve herkes için erişilebilir hale getirmeye çalışırken, daha sürdürülebilir bir dünya için gerekli altyapıyı da inşa ediyoruz.

Arge hizmetlerimiz kapsamında erişilebilir temiz enerji, su içindeki yaşam, sorumlu üretim ve tüketim temellerini atıyoruz.

Sosyal projeler ile toplumsal cinsiyet eşitliği, eğitim, inovasyon ve kültür alanlarındaki projeleri destekleyerek toplumları olumlu yönde etkilemeyi hedefliyoruz.

İş hedeflerimiz ve yönetişim modelimiz, günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak, çevremizi korumak ve daha iyi bir gelecek sağlamak için bu sürdürülebilirlik amaçları etrafında şekilleniyor.

Sürdürülebilir ekonomik büyümenin, sosyal ve çevresel konularda yüksek farkındalığın yanı sıra kapsayıcı bir yaklaşım gerektirdiğine inanıyoruz.

Bu nedenle tüm faaliyetlerimizde ana sürdürülebilirlik hedeflerimizin her biri için somut adımlar atıyoruz.

Kategoriler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.800728.9161
Euro31.493331.6195
Hava Durumu