• Fatih Ortaokulu Bayan Voleybol Takımı Alaşehir
    • Manisa ili ortaokullar finali öncesi Fatih Ortaokulu Bayan Voleybol Takımı

Anasayfa

Geothermal power plants are used in order to generate electricity by the use of geothermal energy (the Earth's internal thermal energy). They essentially work the same as a coal or nuclear power plant, the main difference being the heat source. With geothermal, the Earth's heat replaces the boiler of a coal plant or the reactor of a nuclear plant.[2] Click here to learn how this heat is produced.
05.03.2019
Ala-2 30 MW Jeotermal Santralında çalışmalar son hızla devam ediyor. Ağustos 2019'da işletmeye alınması bekleniyor.
06.02.2019
"2019 Türkiye Bonds & Loans Ödülleri"nde "Yılın Proje Finansmanı" ve "Yılın Enerji Projesi Finansmanı" kategorilerinde en başarılı ilk 3 proje içerisinde değerlendirilerek iki farklı kategoride ödül aldı.
25.02.2019
Gençler, milli ve manevi değerlerimize sahip, çalışkan, vatanını, milletini seven bu ülkenin yarınları olarak; daha çok çalışmalı ve ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmalısınız. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
19 Mayıs 2022 Gençlik ve Spor Bayramı etkinlik programında gençlerimiz Maspo Enerji'yi ziyaret ettiler. Maspo Enerji Genel Müdürü Sayın Murat SOLMAZ gençlere hitap etti ve tavsiyelerde bulundu.
25.05.2022
Üyeleri arasında Maspo Enerji'nin de bulunduğu Jeotermal Enerji Derneği (JED) basın toplantısı yaptı. Maspo Enerji Genel Müdürü Sayın Murat SOLMAZ'ın da katıldığı basın toplantısında; Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanı Ali KINDAP, Türkiye'nin jeotermal enerjide 1676 megavat kurulu güce ulaştığını belirterek, "Kullanıma hazır 2 bin megavat potansiyelin de keşfini yaptık. Bu potansiyeli hayata geçirerek jeotermal enerji kurulu gücümüzü 5 bin megavata hızla çıkarabiliriz." dedi.
09.02.2022
Mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek Türkiye’nin rekabet gücünü ve refah düzeyini yükseltmek adına çalışmalar yürüten Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl 30’uncusu düzenlenen Kalite Kongresi, birbirinden değerli ve sürpriz isimleri ağırladı. Gürmen Group Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Gür Solmaz, “Yeşil Anlaşmaların Küresel Etkileri ve Eylem Talebi” başlıklı oturumda konuştu.

Yenilenebilir enerjideki yatırımlarıyla tükettiği enerjinin 10 kat fazlasını üretme başarısını gösteren Gürmen Group'un faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sürdürülebilirlik politikasıyla uyumlu hedefleri sahiplenerek iş süreçlerini yönettiğine dikkat çekerek; "Bu alanda hedef koymak kadar cesaretli olmak ve tüm ekosistemimizi buna uyumlu hale getirmek, ekibimizin de buna sahiplenmesi çok değerli" vurgusunu yaptı.
22.11.2021
Maspo Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası I-REC’i almaya hak kazandı. Maspo Enerji I-REC ile birlikte müşterilerine üretim ve ticari faaliyetler sonucunda oluşan sera gazı emisyonunu azalttığını kanıtlayan yenilenebilir enerji sertifikaları sunmaya başladı.
15.06.2021
Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 101. yılını, Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Maspo Enerji Genel Müdürü Sayın Murat SOLMAZ, ”Çocuklar sizler, Türkiye’ yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancım tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.” dedi.
22.04.2021
 3 


ALAŞEHIR WEATHER
Kategoriler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.098532.2271
Euro34.815134.9546
Hava Durumu